Kitap Kulübü Kurmak, Yönetmek ve Liderliğini Yapmak 

YENİ DÖNEM 12 Kasım 2024’de başlıyor,  şimdiden ön kayıt yapabilirsiniz.

Bu program yılda bir kez açılmaktadır. Kontenjan 25 kişidir.

Amacımız: Kendi şirketinizde, vakfınızda, derneğinizde, okulunuzda, kütüphanenizde, aile gruplarınızda, mahallenizin sosyal mekanlarında KİTAP KULUBÜ KURMAK, Kitap ile Sohbet Liderliği yapmak için sizi hazırlamak.

Kitap ile Sohbet Liderliği Yapmak ve Yönetmek, Martı Kitap Kulübü kanatlarında devam edebilirsiniz.

Kitap ile Sohbet etkinliği, aktif kitap okuru olmayı, okuduğu kitabı yorumlamayı,  kitabın içerdiği kavramları seçmeyi, kavramlarla bağlantılı ilişkiler kurarak hikayenin içine dalmayı, içselleştirmeyi, değerlendirme yazmayı, farklı bakış açılarını geliştirmeyi destekler.

Bu eğitim profesyonel olarak ve sosyal sorumluluk amacıyla KİTAP İLE SOHBET yapmak için sizi hazırlar.

Atölye çalışmamız 72 saatlik aktif bir eğitim programı. Yasemin Sungur’un seçtiği 4 kitap sohbetini UYGULAMALI eğitim şeklinde yapıyoruz. Devamında her katılımcı 1 kitap seçerek, dosya hazırlıyor, uygulama yapıyor. Her katılımcı seçilen tüm kitaplar üzerine çalışıyor. Ortak bir çalışma şekli ile her katılımcı  farklı kitap dosyaları ile hazırlanarak çalışmaya devam ediyorlar.

Her katılımcı seçilen tüm kitapları dosya olarak çalışacaktır. Her katılımcının sunumuyla bu atölye  24 hafta sürecektir. 

Kitap ile Sohbet etkinliğimiz 2008 yılında başladı. Her yıl okulların öğretim dönemiyle başlarız, Oyuncak Müzesinde her Salı buluşuruz. Düşledim, düşlerimi anlattım ve #kitapilesohbet çoğalsın istedik hep birlikte. Kitap ile Sohbet Liderliği Atölyesi dedik başladık. Pek çok yerde farklı amaçlarla  Kitap ile Sohbet başladı. Yeni  ekipler ile de çalışmalarımız sürüyor.

Online CANLI çalışmalarla süreç tamamlanıyor. 

WhatsApp chat