Kitap ile Sohbet Liderleri

Kitap ile Sohbet Liderliği Programı ile büyümeye devam ediyoruz.

Bu konudaki deneyim ve bilgilerimi eğitim programı olarak da paylaşıyorum. Kendi şehrinizde, semtinizde, şirketinizde, okulunuzda siz de Kitap ile Sohbet Liderliği yapmak için bu eğitimi alabilirsiniz çağrısıyla çoğalıyoruz. İlk olarak 7 #kitapdaşımız ile çalıştık. Şimdi her yıl farklı bir ekiple çalışarak deneyimlerimi bir eğitim programı olarak paylaşıyorum. Eğitim uygulamalarıyla 6 ay sürüyor. Eğitimi alanların sayısı 100 kişiyi geçti.

Genel katılıma açık kitap ile sohbet yapanlar, hatta her yaştan aile üyeleri ile kitap buluşmaları yapanlar var. Kütüphanelerde kitap ile sohbet yapanlar var.

Etkinliğimiz ilk Caddebostan Kültür Merkezinde başladı. 2.sene sürekliliğini sağlamak için uygun olan Oyuncak Müzesinde devam ettim.

Şu anda farklı kitap ile sohbet liderleriyle Kadıköy, Ataşehir, Büyükçekmece, Kozyatağı, Bursa, İzmir de yüz yüze ya da online Kitap ile Sohbet yapılıyor. Sosyal Sorumluluk bakış açısıyla gençlere ulaşmaya, okul, vakıf ve derneklerle iş birliği yaparak farklı kişilere ulaşmaya gayret ediyoruz.

Kitaba gönül veren, Kitap ile Sohbet Lideri olmak isteyenler ile çok özel bir eğitim yapıyoruz. Yıllardır süren etkinliğin deneyimi ve 40 yılı aşkın mesleki birikimlerim ile oluşmuş bir eğitim.

Deneyim ve bilgilerimi paylaşıyorum. Katılımcıların kendi şehrinde, semtinde, şirketinde, okulunda, derneklerde, vakıflarda, kütüphanelerde Kitap ile Sohbet Liderliği yapmaları için ihtiyaçları olan tüm desteği veriyorum. Katılımcıları eğitim sonrası ve Kitap ile Sohbet etkinliği uygulamaları süresince takip ediyorum.

WhatsApp chat