1609631_10151976681528462_2061842665_nMerhaba,

Yine yeni bir ayda birlikteyiz. Olumlu içerik üretmeye devam ediyoruz bu ayda…
Sevilay Acar, Cemalnur Sargut ile röportaj yaptı. Umarım sizin içinizden geçen sorulara da yanıt bulacağınız bir paylaşım olur. “Biz olayları değiştiremeyiz, olayları pozitif görme kabiliyeti kazanabiliriz” der Cemalnur Sargut. Biz de yazılarımız ile pozitif görme kabiliyetini artırmaya çalışıyoruz.

Yeni bir yazarımız var, Zerrin Dağcı, anneler gününü sımsıcak hatırlatan bir yazı ile aramıza katıldı. Ufuk Tarhan ufuk açıcı bir konu ile, Zeynep Kıyak hayatımızın önemli bir meselesi stres konusuna çözümler üreten, Aytül Bingöl filmlerini çok sevdiğim Ferzan Özpetek’in bir solukta okunan İstanbul Kırmızısı kitabını değerlendirdiği yazısı ile Mayıs ayını zenginleştirdiler.

Kitap ile Sohbet grubumuzda okuduğumuz Nazlı Eray’ın Halfeti’nin Siyah Gülü romanını okuduğumuzda planladığımız Mardin gezimizi yaptık ve sevgili Meral Dokur bizim için yazdı.

Cem Karapolat seyrettiği filmleri sinema köşesinde anlatmaya devam ediyor. Bu ay Büyük Budapeşte Oteli’ndeyiz. Lezzet köşesi eklendi sayfalarımıza, her ay Kız Çocukları bize sihirli lezzetler tattıracaklar. Buyrun tadıma…
Bu ay kapağımızda Emine Toprak’ın MARTI’sı aşk ile kondu.

Martı e-dergimizi okuyun ve sevdiklerinize de okutun. Gelişim için her yönden ve duygumuzu besleyerek kendimizi geliştirebiliriz.

Sevgiyle nefes alın ve adım atın.

Bir Yorum Yaz

WhatsApp chat